شرایط و قوانین سایت اروند وود

با درود به شما کاربر محترم، به اطلاع می رساند ورود به ‌فروشگاه اروند وود به هر جهت، از جمله برای مطالعه مقالات و مطالب آموزشی، اطلاعات کالاها و همچنین خرید کالا، به منزله آگاهی از شرایط و قوانین اروند وود انه و پذیرفتن کامل آنها می‌باشد. خواهشمند است پیش از استفاده سایت موارد زیر را به عنوان شرایط و قوانین خرید و استفاده از خدمات، به دقت مطالعه فرمایید.

تمامی فرآیندهای سایت اروند وود منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و قانون تجارت الکترونیک است. همچنین کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. چنانچه در آینده در قوانین، رویه‏‌ها و خدمات سایت اروند وود تغییراتی ایجاد شود، در همین بخش منتشر شده و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

مادامی که با ثبت اطلاعات خود اقدام به ثبت نام در فروشگاه اینترنتی اروند وود می‌کنید کاربر آن محسوب شده و می توانید با ثبت سفارش از آن خرید کرده و یا از دیگر خدمات اروند وود استفاده نمایید. پس از ثبت نام، اروند وود ممکن است با ارسال پیامک و یا ایمیل خدمات، اخبار و یا در صورت سفارش کالا، مراحل مختلف سفارش را اطلاع‌رسانی کند. لطفا توجه داشته باشید تنها شماره‌ای که از اروند وود برای کاربران پیامک (اس ام اس) ارسال می‌شود 30004505004939 و آدرس ایمیل این سایت جهت ارسال پست‌های الکترونیک info@arvandwood.com می‌باشد. همچنین تنها آدرس مرجع و مورد تایید فروشگاه‌ها اروند وود www.arvandwood.com می‌باشد. شبکه‌های اجتماعی و دیگر کانال‌های ارتباطی رسمی اروند وود ، در صورت وجود فقط از طریق این وب‌سایت اعلام می‌شوند.

در صورت تمایل به خرید محصولات اروند وود ، خواهشمند است پیش از سفارش کالا، از طریق بخش راهنمای خرید اینترنتی، با شیوه انجام این کار آشنا شوید. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر، لطفا از طریق ارتباط با تلفن مستقیم و یا فرستادن پیام در بخش تماس با ما با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

اروند وود مختار است هر زمان و بدون اطلاع قبلی سفارش‌‏گیری جدید را متوقف نماید. چنانچه به هر دلیلی خطایی در درج قیمت و موجودی کالاهای سایت به وجود آمد، اروند وود مجاز به ملغی کردن سفارش مشتری می‌باشد. در این صورت اروند وود در اولین فرصت ضمن تماس با مشتری، وجه پرداختی را (در صورت پرداخت توسط مشتری) عودت می‌دهد؛ کاربر اروند وود با ورود به این سایت قبول می‌نماید که از این مساله آگاه بوده و ادعایی در این رابطه نخواهد داشت. کالاهایی که به هر شکلی با تخفیف ویژه (پروموشن فصلی، تخفیف های پایان سال یا پیشنهاد های ویژه سایت) به فروش می رسند، به هیچ عنوان قابل بازگرداندن (مرجوعی) نمی باشند.

اطلاعات خریدار هنگام درج سفارش به عنوان اطلاعات صحیح و کامل تلقی خواهد شد و مسئولیت هر مساله ناشی از عدم درستی این اطلاعات، از جمله مشکل در تحویل صحیح کالا بر عهده شخص خریدار خواهد بود.

خریدار در هنگام تحویل کالا بایستی کارت شناسایی معتبر خود را نشان دهد. خریدار می‌تواند کالا را برای شخص دیگری خریداری نماید؛ در این صورت در هنگام تحویل کالا فردی که به عنوان تحویل گیرنده معرفی شده بایستی کارت شناسایی معتبر ارائه نماید.

کاربر می تواند سفارشات خود را از طریق پرداخت الکترونیک (درگاه زرین پال( انجام دهد. برای پرداخت های به روشی غیر از درگاه اینترنتی بانک از این اطلاعات حساب استفاده شود:

شماره حساب بانک ملی به نام علی فیروزی

6037-9974-6536-8620

 

لطفا دقت بفرمایید که پس از صدور فاکتور در مراحل خرید و ثبت سفارش، به دلیل سیستمی بودن این فرآیند، امکان تغییر فاکتور، تغییر مشخصات خریدار، تغیر فاکتور حقیقی به حقوقی و نیز تغییر آدرس خریدار امکان پذیر نخواهد بود. زمان تحویل سفارش ها به تمام نقاط کشور بین دو تا سه روز کاری پس از خرید خواهد بود.

خریدار در زمان تحویل تایید می‌نماید که سفارش مورد نظرش را به طور کامل و سالم تحویل گرفته است. چنانچه خریدار پس از تحویل کالا متوجه ایرادی در کالای خریداری شده گردید، بایستی در اولین فرصت از طریق تلفن 32289512-۰61 مراتب را به اطلاع واحد خدمات پس از اروند وود برساند.

کلیه محتویات سایت اروند وود شامل قانون حق تکثیر بوده و به این سایت تعلق دارد. اروند وود در حفظ حریم شخصی کاربران و مشتریان خود امانت‌دار است.

رسیدگی به سفارشات آنلاین، خدمات پس از فروش این کالاها و دیگر موارد مربوط به فروشگاه اینترنتی اروند وود تنها از طریق تلفن مستقیم 061-32289512و ایمیل info@arvandwood.com قابل پیگیری می‌باشد.